در حال ویرایش صورت فلکی جاثی

پرش به: ناوبری، جستجو

هشدار: شما وارد نشده‌اید. نشانی آی‌پی شما برای عموم قابل مشاهده خواهد بود اگر هر تغییری ایجاد کنید. اگر وارد شوید یا یک حساب کاربری بسازید، ویرایش‌هایتان به نام کاربری‌تان نسبت داده خواهد شد، همراه با مزایای دیگر.

این ویرایش را می‌توان خنثی کرد. لطفاً تفاوت زیر را بررسی کنید تا تأیید کنید که این چیزی است که می‌خواهید انجام دهید، سپس تغییرات زیر را ذخیره کنید تا خنثی‌سازی ویرایش را به پایان ببرید.
نسخهٔ فعلی متن شما
سطر ۱۴: سطر ۱۴:
 
== پیدا کردن این صورت فلکی ==
 
== پیدا کردن این صورت فلکی ==
  
جاثی یا بر زانو نشسته [[صورت فلکی]] است که در غرب [[صورت فلکی شلیاق|شلیاق]] واقع است. اگر خطی را از [[نسر واقع]] در [[صورت فلکی شلیاق|شلیاق]] به [[سماک رامح]] در [[صورت فلکی عوا|عوا]] وصل کنیم از میان جاثی خواهد گذشت.
+
جاثی یا بر زانو نشسته [[صورت فلکی]] است که در غرب [[شلیاق]] واقع است. اگر خطی را از [[نسر واقع]] در [[شلیاق]] به [[سماک رامح]] در [[صورت فلکی عوا|عوا]] وصل کنیم از میان جاثی خواهد گذشت.
  
 
== منابع ==
 
== منابع ==

لطفاً توجه داشته‌باشید که همهٔ مشارکت‌ها در ویکی نجوم ممکن است توسط دیگر مشارکت‌کنندگان تغییر یابند، ویرایش یا حذف شوند. اگر نمی‌خواهید نوشته‌هایتان بی‌رحمانه ویرایش شوند؛ بنابراین، آنها را اینجا ارائه نکنید.
شما همچنین به ما تعهد می‌کنید که خودتان این را نوشته‌اید یا آن را از یک منبع با مالکیت عمومی یا مشابه آزاد آن برداشته‌اید (ویکی نجوم:حق تکثیر را برای جزئیات بیشتر ببینید). کارهای دارای حق تکثیر را بدون اجازه ارائه نکنید!

برای ویرایش این صفحه، لطفاً به سوال زیر پاسخ دهید (اطلاعات بیشتر):

لغو | راهنمای ویرایش‌کردن (در پنجرهٔ تازه باز می‌شود)

الگوی به‌کاررفته در این صفحه: