در حال ویرایش M88

پرش به: ناوبری، جستجو

هشدار: شما وارد نشده‌اید. نشانی آی‌پی شما برای عموم قابل مشاهده خواهد بود اگر هر تغییری ایجاد کنید. اگر وارد شوید یا یک حساب کاربری بسازید، ویرایش‌هایتان به نام کاربری‌تان نسبت داده خواهد شد، همراه با مزایای دیگر.

این ویرایش را می‌توان خنثی کرد. لطفاً تفاوت زیر را بررسی کنید تا تأیید کنید که این چیزی است که می‌خواهید انجام دهید، سپس تغییرات زیر را ذخیره کنید تا خنثی‌سازی ویرایش را به پایان ببرید.
نسخهٔ فعلی متن شما
سطر ۱: سطر ۱:
{{نیازمند منبع}}{{نوشتار خرد}}M88 یا مسیه 88  یک [[کهکشان مارپیچی]] از[[ قدر]] 10.5 است .این جرم در [[صورت فلکی گیسو]] واقع شده است و در فاصله ی 60 ملیون [[سال نوری]] از زمین قرار دارد. این جرم در [[فهرست NGC]] عدد4501 را به خود اختصاص داده است.
+
M88 یا مسیه 88  یک کهکشان مارپیچی از قدر 10.5 است .این جرم در صورت فلکی گیسو واقع شده است و در فاصله ی 60 ملیون سال نوری از زمین قرار دارد. این جرم در فهرست NGC عدد4501 را به خود اختصاص داده است.
  
 
[[پرونده:Messier object 088.jpg]]  
 
[[پرونده:Messier object 088.jpg]]  
  
 
[[رده: فهرست اجرام مسیه]]
 
[[رده: فهرست اجرام مسیه]]

لطفاً توجه داشته‌باشید که همهٔ مشارکت‌ها در ویکی نجوم ممکن است توسط دیگر مشارکت‌کنندگان تغییر یابند، ویرایش یا حذف شوند. اگر نمی‌خواهید نوشته‌هایتان بی‌رحمانه ویرایش شوند؛ بنابراین، آنها را اینجا ارائه نکنید.
شما همچنین به ما تعهد می‌کنید که خودتان این را نوشته‌اید یا آن را از یک منبع با مالکیت عمومی یا مشابه آزاد آن برداشته‌اید (ویکی نجوم:حق تکثیر را برای جزئیات بیشتر ببینید). کارهای دارای حق تکثیر را بدون اجازه ارائه نکنید!

برای ویرایش این صفحه، لطفاً به سوال زیر پاسخ دهید (اطلاعات بیشتر):

لغو | راهنمای ویرایش‌کردن (در پنجرهٔ تازه باز می‌شود)

الگوهای به‌کاررفته در این صفحه: